Optiline adapter LCU/LCU, SM, Simplex

AD13008

New product

Optiline adapter LC/UPC - LC/UPC, Singlemode, Simplex

LSTE

 

Palun, küsige hinnapakkumist

0,88 € Maksudeta

Lisa soovinimekirja

Ühendused LC/UPC - LC/UPC
Mõõdud 25.5 x 13.1 x 6.9 mm
Kaal 0,01
Fiibritüübi Singlemode

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Optiline adapter LCU/LCU, SM, Simplex

Optiline adapter LCU/LCU, SM, Simplex

Optiline adapter LC/UPC - LC/UPC, Singlemode, Simplex

Samas kategoorias on veel 6 toodet :