Optiline adapter, STU/STU, MM, Simplex View larger

Optiline adapter, STU/STU, MM, Simplex

AD13105

New product

Optiline adapter, ST/UPC - ST/UPC, Multimode, simplex

LSTE

 

Palun, küsige hinnapakkumist

0,88 € Maksudeta

0.02 kg

Lisa soovinimekirja

Ühendused ST/UPC - ST/UPC
Mõõdud 38,8x10,3 cm
Kaal 0,01 kg
Fiibritüübi Multimode

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Optiline adapter, STU/STU, MM, Simplex

Optiline adapter, STU/STU, MM, Simplex

Optiline adapter, ST/UPC - ST/UPC, Multimode, simplex

Samas kategoorias on veel 6 toodet :