Optilised laserallikad (OLS)

Kiudoptiliste võrkude testimiseks optilised laserallikad. Kasutatakse koos optiliste võimsusmõõturitega kiudoptilise võrgu sumbuvuse kindlaksmääramiseks.

Optilised laserallikad (OLS) Siin on 6 toodet.

Kuvatud 1 - 6 kokku 6 tootest
  • Kiirvaade

    See seade jaoks on erinevad valikud. Palun, küsige hinda. 

    0,00 € On laos Maksudeta

    The FX83 OLS is equipped with high performance lasers offering excellent wavelength and power stability over a broad operating temperature range. Each source features WaveID which can be used with compatible VeEX optical power meters for correct wavelength recognition. The source can be configured with up to four singlemode wavelengths (1310nm, 1490nm, 1550nm, or 1625nm) on a single output port...

    See seade jaoks on erinevad valikud. Palun, küsige hinda. 

    0,00 € Maksudeta
    )
    Küsige hinda Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    On laos
  • Kiirvaade

    Login or Register to see the price

    Alates 452,19 € Tellimisel Maksudeta

    FHS2Q Series Optical Laser Source is an advanced version of FHS2 Series of Optical Laser Sources, with two more calibrated wavelengths.

    Login or Register to see the price

    Alates 452,19 € Maksudeta
    )
    Call For Price Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    Tellimisel
  • Kiirvaade

    Logi sisse või registreeru hinna nägemiseks

    493,11 € Tellimisel Maksudeta

    FHS2T Series Optical Laser Source is an advanced version of FHS2 Series of Optical Laser Sources, with three wavelengths for FTTX PON testing.

    Logi sisse või registreeru hinna nägemiseks

    493,11 € Maksudeta
    )
    Call For Price Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    Tellimisel
  • Kiirvaade

    Logi sisse või registreeru hinna nägemiseks

    506,03 € Tellimisel Maksudeta

    FHS2 Series Optical Laser Source is an advanced version of Laser Sources, with better features and more functions.

    Logi sisse või registreeru hinna nägemiseks

    506,03 € Maksudeta
    )
    Call For Price Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    Tellimisel
  • Kiirvaade

    Logi sisse või registreeru hinna nägemiseks

    200,94 € Tellimisel Maksudeta

    FHS1D02 optiline laserallikas on ülitäpne minitüüpi optiline laserallikas singlemode kiudoptiliste võrkude testimiseks. FHS1D02 laserallikas pakub kasutajale suurepärast stabiilsust ja teisaldatavust fiiberoptilise täpse kontrolli jaoks.

    Logi sisse või registreeru hinna nägemiseks

    200,94 € Maksudeta
    )
    Call For Price Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    Tellimisel
  • Kiirvaade

    Logi sisse või registreeru hinna nägemiseks

    438,72 € Tellimisel Maksudeta

    FHS1D03 optiline laserallikas on ülitäpne minitüüpi optiline laserallikas multimode kiudoptiliste võrkude testimiseks. FHS1D03 laserallikas pakub kasutajale suurepärast stabiilsust ja teisaldatavust fiiberoptilise täpse kontrolli jaoks.

    Logi sisse või registreeru hinna nägemiseks

    438,72 € Maksudeta
    )
    Call For Price Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    Tellimisel
Kuvatud 1 - 6 kokku 6 tootest