Optilised laserallikad (OLS)

Kiudoptiliste võrkude testimiseks optilised laserallikad. Kasutatakse koos optiliste võimsusmõõturitega kiudoptilise võrgu sumbuvuse kindlaksmääramiseks.

Optilised laserallikad (OLS) There are 6 products.

Showing 1 - 6 of 6 items
  • Quick view

    Palun, küsige pakkumist

    0,00 € In Stock Maksudeta

    The FX83 OLS is equipped with high performance lasers offering excellent wavelength and power stability over a broad operating temperature range. Each source features WaveID which can be used with compatible VeEX optical power meters for correct wavelength recognition. The source can be configured with up to four singlemode wavelengths (1310nm, 1490nm, 1550nm, or 1625nm) on a single output port for verifying FTTx/PON telecom, CATV or government/defense...

    Palun, küsige pakkumist

    0,00 € Maksudeta
    )
    Küsige pakkumist Add to cart More
    In Stock
  • Quick view

    Palun, küsige pakkumist

    Alates 452,19 € Laos Maksudeta

    FHS2Q Series Optical Laser Source is an advanced version of FHS2 Series of Optical Laser Sources, with two more calibrated wavelengths.

    Palun, küsige pakkumist

    Alates 452,19 € Maksudeta
    Küsige pakkumist Add to cart More
    Laos
  • Quick view

    Palun, küsige pakkumist

    493,11 € Tellimisel Maksudeta

    FHS2T Series Optical Laser Source is an advanced version of FHS2 Series of Optical Laser Sources, with three wavelengths for FTTX PON testing.

    Palun, küsige pakkumist

    493,11 € Maksudeta
    )
    Küsige pakkumist Add to cart More
    Tellimisel
  • Quick view

    Palun, küsige pakkumist

    506,03 € Tellimisel Maksudeta

    FHS2 Series Optical Laser Source is an advanced version of Laser Sources, with better features and more functions.

    Palun, küsige pakkumist

    506,03 € Maksudeta
    )
    Küsige pakkumist Add to cart More
    Tellimisel
  • Quick view

    Palun, küsige pakkumist

    200,94 € Tellimisel Maksudeta

    FHS1D02 optiline laserallikas on ülitäpne minitüüpi optiline laserallikas singlemode kiudoptiliste võrkude testimiseks. FHS1D02 laserallikas pakub kasutajale suurepärast stabiilsust ja teisaldatavust fiiberoptilise täpse kontrolli jaoks.

    Palun, küsige pakkumist

    200,94 € Maksudeta
    )
    Küsige pakkumist Add to cart More
    Tellimisel
  • Quick view

    Palun, küsige pakkumist

    438,72 € Tellimisel Maksudeta

    FHS1D03 optiline laserallikas on ülitäpne minitüüpi optiline laserallikas multimode kiudoptiliste võrkude testimiseks. FHS1D03 laserallikas pakub kasutajale suurepärast stabiilsust ja teisaldatavust fiiberoptilise täpse kontrolli jaoks.

    Palun, küsige pakkumist

    438,72 € Maksudeta
    )
    Küsige pakkumist Add to cart More
    Tellimisel
Showing 1 - 6 of 6 items