Optilise võrkude katsekomplektid (OTS)

Optilised katsekomplektid on erinevate optika seadmete komplektid, mille me koostasime teie jaoks. Tavaliselt on see optiliset sumbuvusemõõtjad, optiliset laserit, VFL-i ja / või OTDR-ide komplektid erinevaga konfiguratsiooniga.

Optilise võrkude katsekomplektid (OTS) Siin on 8 toodet.

Kuvatud 1 - 8 kokku 8 tootest
  • Kiirvaade
    600,00 € Tellimisel Maksudeta

    850 / 1300 / 1310 / 1550 nm Optical test set consisting of two devices: optical laser source and optical power meter. This set is equipped with Optical power Meter FHP2B04 and optical laser source FHS2Q01F. This set is able to test both singlemode and multimode optical cables on 850 / 1300 / 1310 / 1550 nm wavelengths and fixed range.

    600,00 € Maksudeta
    )
    Tellimisel
  • Kiirvaade
    647,00 € Tellimisel Maksudeta

    Optical test set consisting of two devices: optical laser source and optical power meter. This set is equipped with Optical power Meter FHP2B04 and optical laser source FHS2D02. This set is able to test both singlemode optical cables on 1310 / 1550 nm wavelengths and with adjustable range.

    647,00 € Maksudeta
    )
    Tellimisel
  • Kiirvaade
    464,00 € Tellimisel Maksudeta

    Optical test set consisting of two devices: optical laser source and optical power meter. This set is equipped with Optical power Meter FHP2B04 and optical laser source FHS2D02. This set is able to test both singlemode optical cables on 1310 / 1550 nm wavelengths and with fixed range.

    464,00 € Maksudeta
    )
    Tellimisel
  • Kiirvaade
    636,00 € Tellimisel Maksudeta

    Optical test set consisting of two devices: optical laser source and optical power meter. This set is equipped with Optical power Meter FHP2B04 and optical laser source FHS2D02. This set is able to test both singlemode and multimode optical cables on 1310 / 1550 nm wavelengths.

    636,00 € Maksudeta
    )
    Tellimisel
  • Kiirvaade

    See seade jaoks on erinevad valikud. Palun, küsige hinda.

    0,00 € On laos Maksudeta

    FX84 OLTS ühendab sumbuvusemõõtja ja valgusallika funktsioonid üheks seadmes. Üksikud katseliidesed võimaldavad ühesuunalist kadude mõõtmist, võimaldades kahel kiulingi vastaskülgedel asuval tehnikul katsetada samaaegselt. Autosilmuse funktsioon lülitab sisse valgusallika lainepikkusi, samal ajal kui kaugjuhtimispult või kohalik OPM-i testpartner tuvastab sissetuleva lainepikkuse / -pikkused...

    See seade jaoks on erinevad valikud. Palun, küsige hinda.

    0,00 € Maksudeta
    )
    Call For Price Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    On laos
  • Kiirvaade

    Palun küsige hinda

    0,00 € Tellimisel Maksudeta

    FHM2 Series Optical Multimeter integrates a stable optical laser source and a precise optical power meter. 

    Palun küsige hinda

    0,00 € Maksudeta
    )
    Call For Price Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    Tellimisel
  • Kiirvaade

    See seade jaoks on erinevad valikud. Palun, küsige hinda.

    0,00 € Tellimisel Maksudeta

    The new and completely redesigned RXT-1200™ addresses the challenges of communication service providers to increase efficiency and productivity. The flexible test platform lowers operational and capital expenditures associated with handling multiple technologies required to address today’s Access, Business, Metro, Transport and Core services.

    See seade jaoks on erinevad valikud. Palun, küsige hinda.

    0,00 € Maksudeta
    )
    Call For Price Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    Tellimisel
  • Kiirvaade

    See seade jaoks on erinevad valikud. Palun, küsige hinda. 

    0,00 € Tellimisel Maksudeta

    The MTTplus platform builds on the legacy of the legendary MTT, providing a compact, powerful and cost-effective modular test toolkit for today’s wide range of evolving test needs. The compact MTTplus Modular Test Platform addresses the challenges of communication service providers to increase efficiency and productivity. The flexible test platform lowers operational and capital expenditures...

    See seade jaoks on erinevad valikud. Palun, küsige hinda. 

    0,00 € Maksudeta
    )
    Call For Price Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
    Tellimisel
Kuvatud 1 - 8 kokku 8 tootest