Optilised vahekaablid

Optilised ühendusjuhtmed testimisseadmete ühendamiseks katsetatavate objektidega. Peamiselt pakume lühikesi optilisi ühendusjuhtmed, millel on mõlemal küljel erinevad pistikud.

Optilised vahekaablid There is 1 product.

Showing 1 - 1 of 1 item
  • Quick view

    Palun, küsige hinnapakkumist

    0,00 € In Stock Maksudeta

    Optiline vahekaabel FC/UPC - SC/UPC, Multimode, OM3, 50/125, diameeter 3mm, Simplex

    Palun, küsige hinnapakkumist

    0,00 € Maksudeta
    Küsi hinda Add to cart More
    In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item