SC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapter View larger

SC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapter

FCSCAD

New product

SM-9/125 Hybrid Adapter (SC/UPC (Female) to FC/UPC (Male) Adapter)

More details

LSTE

 

Laos

Palun, küsige hinnapakkumist

45,00 € Maksudeta

0.02 kg

Lisa soovinimekirja

Insertion loss
1310 nm ≤0.3dB
1550 nm ≤0.3dB

Return loss
1310 nm ≥50dB
1550 nm 50dB
Ühendused FC/UPC (Male) - SC/UPC (Female)
Mõõdud 36.1 x 21.7 x 9.7 mm
Kaal 0.01 kg
Tagasi kadu ≥50dB (1310nm, 1550nm)
Sisestamise kaotus ≤0.3dB (1310nm, 1550nm)

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

SC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapter

SC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapter

SM-9/125 Hybrid Adapter (SC/UPC (Female) to FC/UPC (Male) Adapter)

Samas kategoorias on veel 6 toodet :