FC/LC Adapter Skatīt lielāku

LC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris

FCLCAD

Jauns produkts

SM-9/125 Hybrid Adapter (LC/UPC (Female) to FC/UPC (Male) Adapter)

Vairāk informācijas

 

In stock

45,00 € BEZ PVN

0.02 kg

Pievienot vēlamo produktu sarakstam

Insertion loss
1310 nm ≤0.5dB
1550 nm ≤0.5dB

Return loss
1310 nm ≥50dB
1550 nm 50dB
Savienotāji FC/UPC (Male) - LC/UPC (Female)
Izmēri 37,7 x 9,7 mm
Svars 0.01 kg
Return Loss ≥50dB (1310nm, 1550nm)
Insertion loss ≤0.5dB (1310nm, 1550nm)

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt recenziju

LC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris

LC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris

SM-9/125 Hybrid Adapter (LC/UPC (Female) to FC/UPC (Male) Adapter)

1 produkts tajā pat kategorijā: