Optiline Võimsusemõõtja FHP12-B

FHP12-B

Uus toode

FHP12 Seeria Kompaktne Optiline Võimsusemõõtja on kompaktses korpuses, garanteerib stabiilne töökindlus ning tagab suure mõõtmise täpsuse lainepikkustel 850, 1300, 1310, 1490, 1550 ja 1625 nm. Koos Optika Laseriga see võiks mõõda optilise kiu, kaabli või optilise passiv seadmete kaotust. 

Rohkem infot

 

Tellimisel

100,00 € Maksudeta

0.5 kg
)

Lisa soovinimekirja

FHP12-B is a low-cost and very small-sized optical power meter. It can measure optical fiber attenuation on six wavelengths. FHP12-B can be used together with a laser source for accurate attenuation measurements or alone to measure infra-red optical power from other sources.

FHP12-B has a clear back-lit display. Results are shown either in linear or logarithmic scale. Device has low power consumption and it operates with two standard AAA (LR03) alkaline batteries.

Features:

  • Integrated sensor head
  • 2.5mm universal interface (support FC/SC/ST connectors)
  • Low power consumption, continuous work more than 100 hours
  • Linear optical power and logarithmic power display
  • Automatic measuring range adjust and power remains indication
  • Relative value measurement
  • Compact and portable design

 
Available models:

Part number Description
FHP12-A Optical power meter, calibration wavelength: 850/1300/1310/1550/1490/1625nm. +10...-70dBm @1550nm
FHP12-B Optical power meter, calibration wavelength: 850/1300/1310/1550/1490/1625nm. +26...-50dBm @1550nm

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Optiline Võimsusemõõtja FHP12-B

Optiline Võimsusemõõtja FHP12-B

FHP12 Seeria Kompaktne Optiline Võimsusemõõtja on kompaktses korpuses, garanteerib stabiilne töökindlus ning tagab suure mõõtmise täpsuse lainepikkustel 850, 1300, 1310, 1490, 1550 ja 1625 nm. Koos Optika Laseriga see võiks mõõda optilise kiu, kaabli või optilise passiv seadmete kaotust. 

FHP12 Põhikomplekt

1. Võisusemõõtja FHP12-A või FHP12-B koos 2.5mm universaalne pistukuga (FS, SC ja ST jaoks)
2. Patareid AAA tüübi, 2 tk
3. Kaitsekott
4. Kasutusjuhend
Description Language Ver. Link
FHP12 Technical description English FHP12 Datasheet, EN
FHP12 Users manual English FHP12 Manual, EN

Samas kategoorias on veel 14 toodet :