Optical patch cord FCU/SCU, MM, OM3, 3mm, Simplex View larger

Optical patch cord FCU/SCU, MM, OM3, 3mm, Simplex

PC12008

New product

Optical patch cord FC/UPC - SC/UPC, Multimode, OM3, 50/125, diameter 3mm, Simplex

LSTE

 

Be PVM

0.05 kg

Jungtimis FC/UPC - SC/UPC
Diameter 3 mm
Pluošto tipas OM3, 50/125μm, Multimode, G.651
Naudojimo sąlygos -40~75°C
Laikymo sąlygos -45~85°C
Return Loss ≥50dB
Insertion loss ≤0.3dB
Working Wavelength 850/1300nm

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Optical patch cord FCU/SCU, MM, OM3, 3mm, Simplex

Optical patch cord FCU/SCU, MM, OM3, 3mm, Simplex

Optical patch cord FC/UPC - SC/UPC, Multimode, OM3, 50/125, diameter 3mm, Simplex