View larger

Optiskais adapteris LCU / LCU, MM, simplex

AD13103

New product

Optiskais adapteris LC/UPC - LC/UPC, Miltimode, simplex

LSTE

 

Lūdzu, lūdziet cenu

0,88 € BEZ PVN

Pievienot vēlamo produktu sarakstam

Savienotāji LC/UPC - LC/UPC
Izmēri 25.5 x 13.1 x 6.9 mm
Svars 0,01
Šķiedru veids Multimode

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt recenziju

Optiskais adapteris LCU / LCU, MM, simplex

Optiskais adapteris LCU / LCU, MM, simplex

Optiskais adapteris LC/UPC - LC/UPC, Miltimode, simplex

6 produktu tajā pat kategorijā: