Optinis adapteris LCU / LCU, SM, simplex

AD13008

New product

Optinis adapteris LC/UPC - LC/UPC, Singlemode, simplex

LSTE

 

Prašau paprašyti kainos

0,88 € Be PVM

Pridėti prie pageidavimų

Jungtimis LC/UPC - LC/UPC
Matmenys 25.5 x 13.1 x 6.9 mm
Svoris 0,01
Pluošto tipas Singlemode

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Optinis adapteris LCU / LCU, SM, simplex

Optinis adapteris LCU / LCU, SM, simplex

Optinis adapteris LC/UPC - LC/UPC, Singlemode, simplex

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: