SC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris View larger

SC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris

FCSCAD

New product

SM-9/125 Hybrid Adapter (SC/UPC (Female) to FC/UPC (Male) Adapter)

More details

LSTE

 

In stock

Prašau paprašyti kainos

45,00 € Be PVM

0.02 kg

Pridėti prie pageidavimų

Insertion loss
1310 nm ≤0.3dB
1550 nm ≤0.3dB

Return loss
1310 nm ≥50dB
1550 nm 50dB
Jungtimis FC/UPC (Male) - SC/UPC (Female)
Matmenys 36.1 x 21.7 x 9.7 mm
Svoris 0.01 kg
Return Loss ≥50dB (1310nm, 1550nm)
Insertion loss ≤0.3dB (1310nm, 1550nm)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

SC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris

SC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris

SM-9/125 Hybrid Adapter (SC/UPC (Female) to FC/UPC (Male) Adapter)

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: