FC/LC Adapter Padidinti

LC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris

FCLCAD

Nauja prekė

SM-9/125 Hybrid Adapter (LC/UPC (Female) to FC/UPC (Male) Adapter)

Smulkiau

 

In stock

45,00 € Be PVM

0.02 kg

Pridėti prie pageidavimų

Insertion loss
1310 nm ≤0.5dB
1550 nm ≤0.5dB

Return loss
1310 nm ≥50dB
1550 nm 50dB
Jungtimis FC/UPC (Male) - LC/UPC (Female)
Matmenys 37,7 x 9,7 mm
Svoris 0.01 kg
Return Loss ≥50dB (1310nm, 1550nm)
Insertion loss ≤0.5dB (1310nm, 1550nm)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

LC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris

LC/UPC (Female) - FC/UPC (Male) Adapteris

SM-9/125 Hybrid Adapter (LC/UPC (Female) to FC/UPC (Male) Adapter)

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: