Optiniai lazerio šaltiniai (OLS)

Optinių lazerių šaltiniai optinių skaidulinių tinklų testavimui. Naudojamas kartu su optiniais galios matuokliais, norint nustatyti skaidulinio tinklo nuostolius.

Optiniai lazerio šaltiniai (OLS) Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
  • Greita peržiūra

    Ši įranga turi daugybę galimybių. Prašome prašyti kainos.

    0,00 € Yra sandėlyje Be PVM

    The FX83 OLS is equipped with high performance lasers offering excellent wavelength and power stability over a broad operating temperature range. Each source features WaveID which can be used with compatible VeEX optical power meters for correct wavelength recognition. The source can be configured with up to four singlemode wavelengths (1310nm, 1490nm, 1550nm, or 1625nm) on a single output port...

    Ši įranga turi daugybę galimybių. Prašome prašyti kainos.

    0,00 € Be PVM
    Call For Price Į krepšelį Daugiau
    Yra sandėlyje
  • Greita peržiūra

    Login or Register to see the price

    Nuo 452,19 € On order Be PVM

    FHS2Q Series Optical Laser Source is an advanced version of FHS2 Series of Optical Laser Sources, with two more calibrated wavelengths.

    Login or Register to see the price

    Nuo 452,19 € Be PVM
    Call For Price Į krepšelį Daugiau
    On order
  • Greita peržiūra

    Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami pamatyti kainą

    493,11 € On order Be PVM

    FHS2T Series Optical Laser Source is an advanced version of FHS2 Series of Optical Laser Sources, with three wavelengths for FTTX PON testing.

    Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami pamatyti kainą

    493,11 € Be PVM
    Call For Price Į krepšelį Daugiau
    On order
  • Greita peržiūra

    Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami pamatyti kainą

    506,03 € On order Be PVM

    FHS2 Series Optical Laser Source is an advanced version of Laser Sources, with better features and more functions.

    Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami pamatyti kainą

    506,03 € Be PVM
    Call For Price Į krepšelį Daugiau
    On order
  • Greita peržiūra

    Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami pamatyti kainą

    200,94 € On order Be PVM

    FHS1D02 Optical Laser Source is high precise mini type optical laser source for testing of singlemode fiber optic networks. The FHS1D02 laser source offers to the user excellent stability and portability for accurate fiber optic inspection. 

    Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami pamatyti kainą

    200,94 € Be PVM
    Call For Price Į krepšelį Daugiau
    On order
  • Greita peržiūra

    Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami pamatyti kainą

    438,72 € On order Be PVM

    FHS1D03 Optical Laser Source is high precise mini type optical laser source for testing of multimode fiber optic networks. The FHS1D03 laser source offers to the user excellent stability and portability for accurate fiber optic inspection. 

    Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami pamatyti kainą

    438,72 € Be PVM
    Call For Price Į krepšelį Daugiau
    On order
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų